Pako novinky

DÁREK PRO PAKA:
RUDOLF PELLAR & REDAKCE PAKOWEBU PŘEJÍ VESELÉ VÁNOCE, BOHATÉHO JEŽÍŠKA A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK!
 
MOMENTKY Z PAKOVA VÁNOČNÍHO ŽIVOTA: "Proč pořád nosíte na vánoce domů jen ty blbý kapry?! V Madetě dostávali k vánocům krůty! To když jsem tam dělal já tak jsme žádný krůty na vánoce nedostali! A Sváťa dostal k Ježíškovi od Laufenu zbrusu novou záchodovou mísu! Přineste taky někdy domů ňáký krůty, pantáto!"
(ms)

PAKŮV MIKULÁŠ
Na Mikuláše PAKO nesmí ven. Jinak by se všichni divili, že si nesundal kostým ČERTA.
(mp)

VŠECHNO JE V PRDELI
VE VŠEDNÍ DEN I V NEDĚLI
JENOM TEN STAREJ DOBREJ HPTRONIK
JE POŘÁD STEJNEJ PRÍMA PODNIK:-)
(ms)

Nejnovější píseň pro P.B. pod vlivem událostí:
Paka
 nechápe křeštaaaaan ….
Paka nechápe žiiiiid ……
Paka nechápe musliiiiim...
Paka necháme jííííítt.
Paka nechápe Buddha ....
Paka nechápe liid….
Paka nechápe Lenin….
Paka necháme jíííííít.
Pako jde si svou cestouuuuu…...
Pako jde si svou necestouuu ….sááááám
(mk)

POZOR! MIMOŘÁDNÉ HLÁŠENÍ! V ČECHOHNUSU ZAČAL ŘÁDIT HURIKÁN PAKO!
(sm)

Narozeniny Pakowebu!

VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, ČTENÁŘI A PŘÍZNIVCI PAKOWEBU! PAKOWEB DNES SLAVÍ SVOJE 1.NAROZENINY!
PŘEJEME PAKOWEBU HODNĚ ŠTĚSTÍ DO DALŠÍCH LET A PAKOVI HODNĚ NOVÝCH ŽIVOTNÍCH ZÁŽITKŮ, KTERÉ JSOU NEVYČERPATELNOU INSPIRACÍ CELÉ REDAKCE A NEZBYTNOU PODMÍNKOU EXISTENCE SAMOTNÉHO PAKOWEBU!

 
Dnes je PÁTEK TŘINÁCTÉHO- den, který je nositelem té pověry... Dneska každý na vlastní kůži zakusí BĚS, který PAKO zažívá 365 dní v roce!
(mp)


Renomovaná společnost HP tronic přijme inženýry na vykládání kamionů. Další podmínky: ochota učit se novým věcem, ochota pracovat s Pakem na jedné směně
(ok)

ANNONCE: Hledají se tři nejbližší Pakovi kamarádi, o nichž nikdo nikdy dosud neslyšel. Jou to: Jarka Metelka, Mirek Dušín a Červenáček
(kal)

Hudrující Pakosaurus spatřen: Po dlouhém půlročním plánování se rozhodli redaktoři pakowebu hledat zábavu, odpočinek a novou inspiraci na vodě. Z pochopitelných důvodů použili loď, která jim byla dopravena na Lužnici, do Lužnice v Lužnici ( řeka, kemp, obec ). Po prozkoumání výchozího terénu byli velmi potěšeni při spatření vodácké stížnice opatřené prázdnou kasičkou dobrovolných dárců stěžovatelů. M. P. okamžitě zareagoval zajímavým nápadem udělat ze stížnice komerční záležitost a vybírat povinně poplatky ve výši zhruba 100Kč na 20min za stěžování si. Bohužel byl okamžitě vrácen do reality ostatními redaktory s poznámkou o finančních možnostech pakistů, kteří jak známo trpí hlady a nemohli by si tudíž dovolit si ani postěžovat v místech na to určených a své potřeby by tedy chodili vykonávat, do nejbližší vrby.
Samotný Pako se bohužel k velkému zklamání tohoto dobrodružství zúčastnit nemohl, z pochopitelných finančních důvodů. K dovršení řady špatných zpráv byla účast odřeknuta i jeho věrným druhem - princem Jasánkem, který se toho času účastnil dostihových závodů po francouzských pláních na svém oblíbeném pakoni, kterého nazývá Mourek. Alespoň napsal zklamaným redaktorům zprávu, ve které jim popřál šťastnou cestu a potěšil, je příjemným zdělením:,,jsem s prima partou..." Redaktoři nechali tedy celou Princovu skupinu z ústavu pozdravovat a vydali se vstříc novým dobrodružstvím.
   Nejhodnotnějším objevem bylo nalezení živočicha, kterého považovala odborná veřejnost za vyhynulého. Jedná se o ještěra, tak zvaného Hudrujícího Pakosaura. Chodil si tak po lese a hudroval pod vousy:,,... zatracený přesličky, proč jsem se narodil jako býložravec, když bych byl masožravec mohl jsme mít velkou, pěknou, chytrou hlavu,v ní mozek který by něco vymyslel a byl bych v pohodě. Místo toho mam tohle to - no hrůza, běsss. Myslet se tím nedá, stín to nevrhá, tělo to před deštěm neochrání, jenom to kýchá, smrká, nadává..." Živočich byl zdokumentován a po malé hlavičce opatrně poplácán a redaktoři vyrazili vstříc novým zážitkům.
(MP)

Šokující odhalení:,, po sérii odvykacích léčení díky kterým se redaktor Pakowebu Šedý Vlk oprostil závislosti na nikotinu, alkoholu, mobilu, plození potomstva, pakismu, internetu, elektřině, chatě, bytu a vůbec závislostech na všech existujících materiálních i duchovních věcech rozhodl zbavit své poslední libůstky kterou je zbavování se závislostí. Nezbývá než popřát našemu již takřka všech závislostí zbavenému kolegovi mnoho úspěchů při překonání jeho poslední závislosti."
(MP)

Kalendárium: Před 35 lety se narodil udatný spanilý princ Nevím Jasánek. Za svůj dosavadní energií nabitý a rozmanitý život již pracoval v 35 skladech, se svým druhem Pátkem (Pakem) vyložil holýma rukama 35 kamionů a 35 x viděl nahou dívku v TV a na 35 vteřin i na vlastní oči. Přejeme mu stejně úspěšných i dalších 350 let!
(Pak)

Redaktoři Pakowebu Kal & Mat se při plánované sobotní oslavě narozenin na podnikové chatě hlavního lídra Pakowebu Mistra jemuž byla oslava určena nakonec vůbec nedočkali.  Toto hluboké zklamání jim nakonec alespoň částečně vynahradil sám Pako, se kterým  nakonec strávili romantický večer a den, který pro ně beze sporu bude v budoucnu inspirací při další tvorbě.
(sam)
 
Největší zločin na Jihu Čecha za posledních 20 let: M. P. redaktor pakowebu okraden! Servírka A. nejmenovaného podniku odnesla jmenovanému MP nedopitý panák becherovky, čímž mu způsobila újmu ve výši cca 8.00 Kč. I přes omluvy a náhradu škody trvá MP na procesu před ústavním soudem a odvolání servírky A. spolu s jejím doživotním zákazem vykovávání této profese! Protistrana argumentuje údajnou obsesí s okradení žalovaného. Po očekávaném vyjádření soudního znalce přineseme další novinky o případu.
(OK)

CO V KLASICE NEBYLO 2: Osmého dne navštívil Pako planetu Zemi. Ale byli tam samí idioti... (ab)


Pako má dnes Pakozeniny
a my máme přání jediný:
ať se vrátí zlatá léta
a socialismus vzkvétá
a dělat se nic nemusí
a nám se to tu nehnusí
živijó! živijó!! živijó!!!
(společné přání redaktorů Pakowebu)
Jan Nedvěd- PAKOZENINY:
Hádej proč přišel jsem dneska k vám
proč mně tak hřeje můj svět
Dvakrát jsem dneska si ruce myl
abych popřál ti k věnečku let

Tak všechno nejlepší, zdraví a tak, ať všechno ti jde tak jak chceš
Sám nejlíp víš co se má ti přát
a nám stačí, že žiješ, že seš

No neděkuj, pakoweb není tak moc
co v sobě mám, neumím říct
Tak jako střídá se den a noc
věčně střídá se mít, nemít nic

Tak všechno nejlepší, zdraví a tak, ať všechno ti jde tak jak chceš
Sám nejlíp víš, co se má ti přát
a nám stačí, že žiješ, že seš

To jen, aby jsi věděl, že tu jsem, že tu jsem a mám tě rád
Koupil jsem "Pakouši, nezlob se", budem celou noc bláznit a hrát

Tak všechno nejlepší, zdraví a tak, ať všechno ti jde tak jak chceš
Sám nejlíp víš, co se má ti přát
a nám stačí, že žiješ, že seš
(ab)

Pakopíseň pro 2 heligonky:

Za všechno může Mááádééétááá...
A taky teta Bětááá...
A taky Erik Jauuuuuu...
Řve na mně z křoví mňaaau... a čau
 

Pozn.: Empatickou píseň složil velekněz Pakismu P.B. původně pro 2 heligonky a je věnovaná nepochopenému, neoceněnému Pakovi protloukajícímu se životem.  Z nábožensko-politických důvodů zveřejňujeme pouze refrén.
(JL)

Krátce z regionu Jihočechohnusu:

Poté, co se Mistr definitivně odstřihnul od reálného Paka - tohoto věčného životního břemene,  okamžitě dosáhnul NIRVÁNY! Pan K. vzápětí vyhrál první cenu ve sportce.
(ok)

Rozlučka s Pakem

Bez Paka je života půl,
Pako nad námi zlomil hul.

To on nás tlačil vždycky vpřed,
v nouzi energii všem dodal hned.

Na korunu se nikdy neohližel,
jen z výšky na  problémy vždy shlížel.

Teď  zůstanem už sami v poli
a z toho nás srdce bolí.

Kdo by tohle sakra snes,
čeká nás jen věčný běs.

(smutný tým Pakowebu)
Pakisté demostrují v Praze


Na víkendovou demonstraci v hlavním městě Čechohnusu dorazilo opět několik stovek Pakistů. Na fotce je zachycen jeden z nich u svého staršího vozu. Novou řadu tohoto modelu si bohužel kvůli níže zmíněným skutečnostem nemůže v blízké době dovolit.
Pakisté zde demonstrovali proti krutým podmínkách panujícím v naší zemi jako jsou zejména nízké platy a nemožnosti uplatnit ve společnosti svůj výjmečný osobní potenciál, bravurní schopnosti a další nepopiratelné vlohy, které jim však naše společnost neumožňuje ani okrajově projevit. Mnozí proto uvažují o emigraci do zahraničí, často na území Německa nebo do severských oblasti dosud osídlených pouze Inuity.
(ok)


VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, ČTENÁŘI A PŘÍZNIVCI PAKOWEBU!
DOVOLTE, ABYCHOM VÁM V TĚCHTO SVÁTEČNÍCH DNECH, PŘIPOMÍNAJÍCÍCH UKŘIŽOVÁNÍ A OSLAVUJÍCÍCH ZMRTVÝCHVSTÁNÍ KRISTA, PŘIPOMNĚLI NĚKOLIK ZÁSADNÍCH, HLUBOKÝCH A MOUDRÝCH MYŠLENEK SAMOTNÉHO PAKA:

"Tak Ježíš byl v pohodě, protože věděl, že zase vstane z mrtvejch. A nemusel dělat 12 let otroka v Madetě. Prachy taky měl, protože mu už hned po narození přinesli tři králové spousta darů, tak to pak prodal že joo. Noo a taky vydělal určitě spoustu peněz prodejem Bible- to je jasný..."
: "Tak bohužel, jméno Brzobohatý je již obsazené... Ale ještě je tu volný- ILJA PRACHAŘ"
(ms)
 
. Po Čechohnusu začalo bloudit nové strašidlo: BEZHLAVÝ RYTÍŘ DON PACO DE LA MANCHA.
(sm)

 
Podle nejnovějších sociologických průzkumů již neříkají současní rodiče dnešním dětem "Koukej se dobře učit a slušně chovat nebo skončíš jako metař, bezdomovec či kriminálník...", nýbrž: "Koukej se dobře učit a slušně chovat nebo skončíš jako PAKO!"
(ms)

Momentky z Pakova života:
"Proč pořád nosíte domů jenom samý VEPŘOVÝ?! Jasně jsem vám říkal >Přineste taky někdy ňáký HOVĚZÍ!< Ale vy né, vy pořád jenom VEPŘOVÝ! A nepřikládejte tolik pod tou pecí, pantáto!"
(sm)

PAKOVY SESTRY: PAKO JE ÚCHYL

Jsou čtyři ráno
a Sváťa vstává
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Pako se probouzí, na všechno nadává
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Rychle se oblíká a na vlak spěchá
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Zase si řidičák propadnout nechal
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Pako je v práci
Zhnuseně zvrací
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Úplně hotovej
se domů vrací
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Potom se celej den
na gauči válí
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Nadává starýmu
že jídlo spálil
(PA KO JE Ú CHYL...!)

Stejnak si za to sami lidi můžou
že Pakovi nepomůžou
Tak to zkusil aspoň s tim blbym Váňou
A teď musí bydlet s tátou a Sváťou

Zdeptanej krutou realitou
a tou zkurvenou Made tou tou tou tou...!

Je pozdě večer
Přichází Sváťa
(PA KO JE Ú CHYL...!)
A ptá se Paka
co vařil táta?

(PA KO JE Ú CHYL...!)
Jestli mu k večeři
taky něco nechal
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Nebo jestli jako vždycky zase všechno sežral...
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Nadarmo v kuchyni
něco k jídlu hledá
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Pako jen odsekne:
"Vem si zbytky od oběda!"
(PA KO JE Ú CHYL...!)
A potom dodá:
"Hotovo tady"
(PA KO JE Ú CHYL)
"Oni by mně nechali
klidně umřít hlady..."
(PA KO JE Ú CHYL...!)

Stejnak si za to sami holky můžou
že nechtěj chodit po vsi s Martinem Pakem
Tak to zkusil aspoň s tim blbym Erikem
co ho seznámil s automechanikem
díky němuž se málem stal nebožtíkem
když mu chytlo auto před barákem
Ještě že jel kolem zrovna chlápek s hasičákem
A tak se auto stalo vrakem
A Pako musel jezdit vlakem
Okradenej podvodníkem
Mejdlákem, Erikem i mechanikem

a zdeptanej krutou realitou
a hlavně tou zkurvenou Made tou tou tou tou...!

Pako se dál celej večer jen na gauči válí
(PA KO JE Ú CHYL...!)
A pořád naříká
jak ho záda bolí
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Kouká se na tv
Nic se mu nelíbí
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Ať je tam cokoli
všechno ho rozčílí
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Starej se spokojeně
na fotbal dívá
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Pako vrčí znechuceně ať to nepřepíná
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Sváťa si nějakou
písničku píská
(PA KO JE Ú CHYL...!)
Pako se marně snaží
slunce v duši získat
(PA KO JE Ú CHYL...!)

Stejně za to všechno Hartmanovi můžou
že Pakovi v ničem nepomůžou
A pořád jenom prachy hrabou
Škudlí, šetří, spoří a kradou
Když to jednou zkusil s tou blbou tetou
Odbyla ho ňákou hloupou větou
Hlavně že se jim všem do života pletou
Nebaví se kvůli tomu s tátou ani Sváťou
kteří s nima pořád pečou
Dokud je dočista nesvlečou
Kdyby je neokradli o dům se zahradou
nemusel by Pako trpět bídou

zdeptanej krutou realitou
a poznamenanej tou zkurvenou Made tou tou tou tou...!
(xyz)
 
Pozor! Překvapující sdělení! Redaktoři Pakowebu- pohnuti špatným svědomím- se konečně rozhodli být na Paka trochu milejší, jemnější, hodnější, něžnější, mírnější, zdvořilejší a laskavější a vyvážit všechny ty svoje dosavadní osobní útoky, nemilosrdné výpady, odporné zprávy a brutální songy alespoň jednou, jedinou, zdvořilou, laskavou, hřejivou lidovou písní:
Ej Páko, Páko náš
Černů košulku máš
Kdo ti jů vypere
když Libušku nemáš?
Kdo ti jů vypere
když Libušku nemáš...
Já nemám Libušku
ale mám Sváťušku
Když jí nevypere, dostane přes držku...
Když jí nevypere, dostane přes držku
On mi jí vypere
a potom vyžehlí
Ať se o mně postará
když u něho bydlím...
Ať se o mně postará
když u něho bydlím"
(sm)
Pako mění příjmení
Přijde Pako na matriku, že bych si chtěl změnit příjmení. Matrikářka říká: musíte uvést důvod změny příjmení. Chcete ho zřejmě změnit kvůli zlepšení kvality života, že? To je pak i bez poplatku. Jo jo, odpoví Pako. A teď už prosím, jen uveďte jaké nové příjmení si budete přát. Mohu si tipnout? ... pokračuje matrikářka. Asi chcete jako ostatní také nějaké motivující příjmení, podle nějaké slavnější osoby, zpěváka nebo herce, že? Jo, jo odpoví Pako. Tak prosím jaké tedy? Pako odpovídá: Noo chtěl bych teď příjmení Brzobohatý.
(ok)
Propagace Pakowebu
Propagační kampaň Pakowebu je v plném proudu. Podobný nápis, billboard či elektronickou reklamu můžete vidět již na desítkách míst Čechohnusu.
pako_spej.jpg
sprej.jpg
Pivní slavnosti
Další ročník populárních Pivních slavností lákal na originální pivo i Pivovar Nová Paka. Ze zjištěných informací je zřejmé, že pivovar svým obratem nijak nezaostává za renomovanými značkami.
(JL)
pivovar.jpg


POEZIE - Zenovo pohádková báseň O notorickém stěžovateli:
Stěžoval si ... stěžoval….stěžoval si ...….stěžoval si ... stěžoval….stěžoval si ... stěžoval….stěžoval si ... stěžoval….….stěžoval si ... stěžoval….a jestli neumřel, stěžuje si dodnes
(ok)

ZAJÍMAVOSTI Z ŠOUBYZNYSU: FRANTIŠEK NEDVĚD přezpíval na PAKOVU počest jednu ze svých známých písní:
"Tak aspoň na TOYOTU mi to... vyneslo... To moje KRÁSNÝ A MILOVANÝ... řemeslo... Je půlnoc... chce se mi spát... ale ještě musím do toyoty benzín dát... Pumpař řek že tady
každej LAUFEN zná
Člověk si tam hodně peněz vydělá...
Je půlnoc... chce se mi spát... ale ještě musím do toyoty benzín dát"
(sm)

TELEVIZNÍ TIP:
Redakce Pakowebu doporučuje:
GEN- Galerie elity národa: PAKO
(sm)

Zajímavosti z regionů; na několika místech v lesích na Táborsku opakovaně spatřen Luděk Munzar jak usilovně hledá Pakův strom...
(SM)

Pozor ! Právě vychází nejnovější číslo nejpopulárnějšího současného komiksu s nejoblíbenějším současným komiksovým superhrdinou Pakomenem v hlavní roli ! Neporazitelný komiksový hrdina Pakomen, šířící po území nenáviděného Čechohnusu smrtonosnou negativistickou energii a běs, jež narozdíl od Spaidermena, Batmana a Supermana hravě vítězí nad veškerými pozitivistickými protivníky se zde poprvé setkává se svou jedinou skutečnou rovnocennou soupeřkou: obrovskou Kudlankou Nábožnou !!!:-o
komiks je opět plný stylových černobílých ilustrací a rituálních bojových pokřiků, jimiž statečný Pakomen zahajuje každý zápas jako legendární "dědovííí" (než se pustí do boje), "musiš zabiť !!!" (když začne bojovat) a "hrozneej běěs...!" (když zasazuje závěrečný smrtonosný úder)
(SM)

Naprostá výjimečnost jedinečné osobnosti M. Paka- neúnavného kritika Čechohnusu, celoživotního bojovníka za lidská práva, zakladatele a hlavního představitele pakismu- se projevuje dokonce i v takových detailech jako je například jeho astrologické znamení !
(OK)

Nejvýznamnější světoví astrologové totiž zjistili, že konstalace Pakova narození v podstatě úplně neodpovídá žádnému ze všech doposud známých dvanácti znamení zvěrokruhu a tudíž je natolik unikátní, že má jako jediná konstalace jediného člověka na světě pouze svoje vlastní, zcela výjimečné a mimořádné, naprosto originální a unikátní astrologické znamení...!
Po neúnavném dlouholetém výzkumu astrologové zjistili, že se jedná o znamení PAKONĚ...
(OK)

Pozor ! Televizní stanice nova uvede dnes večer válečný psychologický horror Habermannův mlýn, volně inspirovaný působením Paka na jeho posledním pracovišti...
(SM)

Pako-medvěd Pako-dub Pako-hrách Pako-stěna Pako-osoba z perníkové chaloupky "nešli tudy náhodou děti ?" "pleju len"
(SM)

Tož ogaři, je to tady hrozný běéés...:-d
(SM)

Tip pro Paka: Respektovaný server Numbeo.com uvádí, že městem s nejvyšší kvalitou života v Česku je Brno. V celosvětovém žebříčku se umístilo na 46. pozici. Prahu předběhlo o 12 míst a stojí i před Londýnem, Los Angeles nebo Bruselem. Zdroj: http://brno.idnes.cz/brno-nad-prahou-v-zebricku-numbeo-dqa-/brno-zpravy.aspx?c=A160106_2216339_brno-zpravy_tr
(OK)

Úspěšně podnikající a výborně prosperující cestovní kancelář "Leoš&Pakoš" nabízí široko daleko nejlevnější zájezdy k moři ! Doprava nákladními vlaky, raftovými čluny, zavazadlovými prostory kamiónů apod. Zapůjčíme ojetá auta, obnošená trička, kanady i plavky !
(SM)

z Pakotatistiky: Pako za svůj život zaplatil v Kč celkem 600.000 na alimentech, od svého otce dostal 2500.000,
napůjčoval si, vysmoroval a jinak než prací získal 1.200.000. Poslal 1750 SMS zpráv s negativním obsahem a údajně
2 SMS pozitivní tyto se však nepodařilo dohledat. Nasral, zdeptal a znechutil 786 lidí, z to 11 spáchalo sebevraždu
nebo předčasně zemřelo. 11 lidí začalo užívat antidepresiva. Společenskoosobnostní hodnotový koefecient člověka (běžné rozmezí 1-10)
dle zadaných patametrů byl stanoven na -4,38
(OK)

Pakisté shodou vůle všehomíra rovněž slaví svůj veký svátek 24. prosince. Velký PAKO se sice narodil v dubnu, ale traduje se, že před lety v tento prosincový den byl kdysi ve své kultovní kolbence a právě v tento den sloužil nekonečnou směnu, při které dosáhl svého posvícení a tehdy vznikl PAKISIMUS.
Další podobnost a paralelu s křesťanstvím můžeme spatři i v osobě velkého MEJDLÁKA, kterému zde PAKO půjčil větší sumu peněz, kterou mu zmiňovaný již nikdy nevrátil a zradil ho tedy podobně jako předtím Jesuse Jidáš. Pako se z této zrady podobně jako z pobytu v továrně Madeta už nikdy nevzpamatoval.
Na jeho počest dokonce i šachisté začali nazývat bezvýchodnou situaci PAK (PAK MAT).  Z úst dělníků továren pak právě proto často slyšíme ono známé PAKÁRNA jako označení místa jejich práce.
(OK)

Zajímavosti ze světa: Vývojáři spolu s duchovními vůdci vymysleli pro Pakisty převratnou novinku. Jedná se tzv. “stížnici”. Tato si bere vzor v křesťanské zpovědnici, jenom její účel je jiný. Pakisté se samozřejmě nezpovídají, protože téměř všichni necítí žádnou vinu ani za svoje subjektivní problémy či osobní nezdary. Věří, že za všechno může systém, společnost, nadřízení, jejich okolí apod. Tedy zpovědnice by neměla smysl. Zato “stížnice” dle mínění vývojářů nalezne obrovské uplatnění. Pakista se svým problémem a stížnosti na ostatní přijde do stížnice, kde přednese svou stížnost určené osobě (většinou odsouzenému trestanci) nebo počítači. Pakista následně odchází zhruba o několik procent “vystěžovanější”, což by mu mělo vydržet zhruba týden. Vzniká však počáteční obava z obrovských front a nedostatku stížnic.
(OK)

_________________________________________________________________________________________________________________
Pako mění příjmení
Přijde Pako na matriku, že bych si chtěl změnit příjmení. Matrikářka říká: musíte uvést důvod změny příjmení. Chcete ho zřejmě změnit kvůli zlepšení kvality života, že? To je pak i bez poplatku. Jo jo, odpoví Pako. A teď už prosím, jen uveďte jaké nové příjmení si budete přát. Mohu si tipnout? ... pokračuje matrikářka. Asi chcete jako ostatní také nějaké motivující příjmení, podle nějaké slavnější osoby, zpěváka nebo herce, že? Jo, jo odpoví Pako. Tak prosím jaké tedy? Pako odpovídá: Noo chtěl bych teď příjmení Brzobohatý.
(ok)
Propagace Pakowebu
Propagační kampaň Pakowebu je v plném proudu. Podobný nápis, billboard či elektronickou reklamu můžete vidět již na desítkách míst Čechohnusu.
pako_spej.jpg
sprej.jpg
Pivní slavnosti
Další ročník populárních Pivních slavností lákal na originální pivo i Pivovar Nová Paka. Ze zjištěných informací je zřejmé, že pivovar svým obratem nijak nezaostává za renomovanými značkami.
(JL)
pivovar.jpg
 
 
24.12.2017 13:06:33
mateo.monte7
1
bess01.jpg
Vítejte na Pakowebu, věnovaném všem Pakům a Pakárnám !

Veškeré postavy a události na tomto webu jsou smyšlené a skutečnými osobami nebo událostmi v reálném životě pouze inspirované... Jakákoli podobnost se skutečnými osobami nebo událostmi v reálném životě je čistě náhodná... Pokud se některé osoby ve smyšlených postavách či událostech poznají, není to vina Pakowebu...


Poznámka redakce:

Prosíme čtenáře Pakowebu, aby omluvili pravopisné, gramatické a jiné chyby na tomto webu. Tyto jsou způsobeny častým napadením webu pakoviry. Děkujeme za pochopení.  
počet přístupů na Pakoweb:
Drž se dál od lidí, kteří přichází jen proto, aby se podělili o stížnosti, problémy, katastrofy, obavy a pomlouvání jiných. Jestli někdo hledá odpadkový koš, aby do něj hodil své smetí, ať to není tvá mysl.
Dalajláma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one