PAKO V REÁLNÉM ŽIVOTĚ

Jak pako scháněl šachy: jednou jsme byli s Pakem na tréninku v šachové klubovně a Pako se tam pořád nějak podivně zkoumavě rozhlížel a civěl... když jsem se ho zeptal co dělá, odpověděl mi: "ále, přemýšlim že bych si tady vodsaď pučil domů ňáký šachy, abych si taky vobčas moch zahrát doma s otcem nebo se S. aby taky něco dělali a nečuměli pořád jenom na televizi...už jsem otcovi říkal aby taky koupil domů ňáký šachy, ale von neni schopen koupit ani jedny blbý šachy...!" "jó jasně" řekl jsem mu na to "tak si kdyžtak puč domů i támhleten šachovej pohár...!" čili další namátkový příklad jednoho z četných barvitých projevů pakózy.
(sm)

Jak jel pako k moři: "Ahoj Kali" zjevil se jednoho dne pako přede dveřmi Kaliho bytu "zejtra jedu k moři. potřeboval bych pučit: tričko, kraťasy, kšiltovku, sandály, sluneční brejle, opalovací krém a plavky"
(sm)

Co měli R. jeden čas doma; jednou jsem byl zase na návštěvě u R. a najednou koukám- kde se vzal, tu se vzal- v dřevěné kůlně na nářadí stojí velký, těžký, skutečný hrací automat... "to si tady nechal jeden otcův známej..." pronesl jen tak mimochodem jakoby nic mezi řečí Pako
(sm)

Jak pakovi hořelo auto; v době, kdy byl pako ještě nešťastně ženatý, pracoval v madetě a žil společně se svojí tehdejší manželkou, přezdívanou Ágnes, nezletilým synem, ale i otcem a bratrem ve společném rodinném domě se zahradou, měl jeden čas docela dlouhé auto-moto-kutilské období, kdy neustále kupoval a prodával nějaké ojeté vozy, ve kterých se věčně hrabal-půjčoval si dokonce kvůli tomu nějaké příručky z knihovny atd. atpod.- a které věčně nefungovaly, což jednoho dne vygradovalo tím, že mu přímo za jízdy- když už se společně se svým synem F. vracel domů, skoro před jejich barákem- začalo hořet auto... Pako kupodivu duchapřítomně vyhnal F. z vozu ven, ale dál v podstatě nevěděl co má dělat... Otevřel kufr ze kterého se vyvalil šílený dým a údajně z něj už začaly šlehat plameny... ale naštěstí jel zrovna kolem nějaký duchapřítomný řidič, který měl prý ve svém autě dokonce hasičák a tak Pakovo auto nakonec uhasil... ale celou dobu mu prý u toho hrozně nadával, neustále kroutil hlavou a pořád opakoval: "No to snad neni možný, no to snad neni možný, to jsem ještě nezažil !"
(sm)

Co si o pakovi myslela žena jednoho kolegy z Madety; jednou mi Pako vyprávěl o nějakém svém dalším kolegovi z Madety, že je docela v pohodě, ale že "všechno ví a všechno zná", takže mu u nich doma všichni posměšně říkají "pan chytrej", že má ženu a dvě děti, že jeho žena stříhá psi, ale že je to hrozná semetrika se kterou se pořád hádá a která je úplně mimo atd. atd."představ si" povídá najednou pohoršeně Pako "že když mně ta jeho žena poprvé viděla a ještě mně vůbec neznala, tak si o mně prej myslela, že jsem mentálně postiženej...!"
(sm)

"Jáááuuu...!" zařval Pako, ale zároveň jakoby nic pokračoval v cestě směrem ke mně "Ty vole, teď jsem se praštil do hlavy vo támhletu poštovní schránku...!" oznamoval mi jako bych nic neviděl, ale přitom musel sám jasně vidět, že jsem se na něho celou dobu díval... "Já vim, já jsem tě viděl..." řekl jsem mu na to, ale on pokračoval jako by mně vůbec neslyšel:"Já jsem se schýbal abych si zavázal tkaničku a když jsem se zvedal tak najednou bum, ty vole, taková rána, taková rána..." "Já vim, ty vole, já jsem tě viděl..."opakoval jsem, ale Pako si pořád vedl svou: "a praštil jsem se vo tu zkurvenou schránku!""A byl jsi při tom?" vložila se do toho najednou nějaká stará paní na kole, která zrovna jela kolem a byla stejně jako já další očitou svědkyní celého incidentu, ale Pako jako by vůbec nic nevnímal: "taková bolest !" "a byl jsi při tom?" opakovala ta stará paní s ironickým úsměvem na rtech a jasně naznačovala Pakovi, že byl asi zrovna totálně duchem nepřítomen, ale Pako jako by vůbec nic nechápal:"taková rána !" "a byl jsi při tom ?" "zkurvená schránka!" "a byl jsi při tom ?" "jak jestli jsem byl při tom ?!" obořil se najednou pako na tu starou paní jako by si teprve teď všiml že tam vůbec je "tys tam byla bábo nebo co ?!" a pomalu odcházel pryč "bába filozofka!" bručel si nakvašeně pro sebe
(sm)

Jak Pako provedl kanadský žertík svému kolegovi; jednou mi pako vyprávěl, že když měl jednou noční směnu s nějakým kolegou v Madetě, strašně se tam zhulili, pako se nechal inspirovat filmem "Samotáři", polil kolegovi nohy nějakou chemikálií a zapálil jí ! K údivu obou kolegovy nohy okamžitě vzplanuly a šokovaný kolega- navíc ještě v zajetí momentální, marihuanově-paranoidní intoxikační psychózy-začal panicky křičet a zmatkovat: "Ty vole, výbušniny ! Tady jsme ve skladu výbušnin ! Ty vole, výbušniny...!" "To byl tenkrát dobrej běs..." chechtal se Pako
(sm)

Jak si Pako objednával v hospodě U koček: Kdysi před lety jsme byli v hospodě U koček na oslavě narození Pakova syna F. a když se číšník ptal Paka co bude jíst, Pako odpověděl: "Já bych si dal třeba- přestárlý batole"
(OK)

Jak Pako málem zabil vlastního otce: slyšel jsem jak jednou pakův otec zase přišel jako obvykle totálně vožralej domů, stál na schodech jejich domu, Pako do něj- údajně strašně jemně, téměř symbolicky- káravě strčil ukazováčkem se slovy: "Jdi se přezout!" Jeho otec spadl ze schodů, rozbil si hlavu a pako mu musel volat sanitku, což tenkrát- když mi to sám vyprávěl- komentoval slovy: "Já myslel, že jsem ho snad zabil..." Z toho už by mohl být nějaký Pakosilvestr na čt-2 !
(sm)

Takový normální rodinný pakovýlet: vzpomínám si jak jsem byl jednou s Pakem, jeho tehdejší ženou I. a jejich- tenkrát asi šestiletým- synem F. na výletě v kaňonu Amerika, lezli jsme tam do nějakého strmého kopce, F. šel za Pakem a on ho málem skopnul ze skály.I. se na něho tenkrát oprávněně vyděšeně obořila a on se omlouval svým typickým, lhostejným, absurdním způsobem: "Vždyť říkám, že jsem dneska ňákej malátnej..." pak našel vraní oko čtyřlisté, f. byl už docela unavenej a pako zažertoval: "Tak tady na nás počkej... a kdybys měl hlad, natrhej si tyhlety černý bobulky..." prostě takový normální rodinný pakovýlet...
(sm)
18.01.2017 11:02:13
mateo.monte7
bess01.jpg
Vítejte na Pakowebu, věnovaném všem Pakům a Pakárnám !

Veškeré postavy a události na tomto webu jsou smyšlené a skutečnými osobami nebo událostmi v reálném životě pouze inspirované... Jakákoli podobnost se skutečnými osobami nebo událostmi v reálném životě je čistě náhodná... Pokud se některé osoby ve smyšlených postavách či událostech poznají, není to vina Pakowebu...


Poznámka redakce:

Prosíme čtenáře Pakowebu, aby omluvili pravopisné, gramatické a jiné chyby na tomto webu. Tyto jsou způsobeny častým napadením webu pakoviry. Děkujeme za pochopení.  
počet přístupů na Pakoweb:
Drž se dál od lidí, kteří přichází jen proto, aby se podělili o stížnosti, problémy, katastrofy, obavy a pomlouvání jiných. Jestli někdo hledá odpadkový koš, aby do něj hodil své smetí, ať to není tvá mysl.
Dalajláma
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one